Efes & Pamukkale 2 Günlük Tur

Yetişkin:
95 €
Çocuk:
45 €
Bebek:
0 €
Süre:
2 Gün
Yaş Limiti:
0-2 Yaş : Ücretsiz

Efes & Pamukkale 2 Günlük TurPAKET & GRUP TURLAR


Ücretsiz Transfer
Geçerli Tarihler
24-07-2020 - 31-10-2020
Alınış
06:00
Bırakılış
20:30

Efes & Pamukkale 2 Günlük Tur

Antik dünyanın yedi harikasından biri olarak kabul edilen Efes'i ve göz kamaştırıcı uzaktan pamuğu andıran travertenleri ve Hieropolis ile bir masallar ülkesi olan Pamukkale'yi ziyaret etmeye hazır mısın?


Tur Açıklaması

İki günlük gezimiz, Türkiye'nin en ilginç turistik şehirlerini birleştiriyor. Efes ve Pamukkale birbirlerine yakın olduğundan dolayı ve bu nedenle bize çok zaman kazandıracaktır. Pamukkale termal otellerindeki konaklamamız bize ertesi gün için iyi bir dinlenme imkanı sağlayacaktır.

Hiç acele ve stres yapmadan, sadece seyahatinizin tadını çıkarın. En iyi korunmuş antik kent olan Efes’i ziyaret edin. Gecelik 3 yıldızlı ve klimalı otelde kalıyoruz. Akşam yemeği, yatak ve kahvaltı dahildir. Ertesi gün Pamukkale parlak beyaz travertenleri ve Hierapolis antik kentini ziyaret edin. Dinlendirici ve şifalı kaplıca suyunda yüzün.

TUR PROGRAMI - Sabah saat 06:00 civarı konaklama yerinizden alınış. - Otobüs ile 2 saat 20 dakikalık Efes yolculuğu. - Yolumuz üzerinde bulunan restoranımızda yarım saatlik kahvaltı molası. (Fiyata Dahil Değildir) - Kahvaltımızın ardından Efes’e varış ve 3 saatlik Efes gezimiz başlıyor. - Efes kentimizi gezdikten sonra Pamukkale’ye hareket. - Yol üzerinde 1 saatlik öğle yemeği (Fiyata Dahil Değildir) - Saat 18:00 civarları Pamukkale’ye varış ve otelimize yerleşme. - Otelimizde Türk gecesi eşliğinde akşam yemeği. - Ertesi gün sabah otelde kahvaltı (Fiyata Dahildir) - Saat 12:30’a kadar Pamukkale ziyareti - Pamukkale ziyaretimiz ardından Bodrum’a hareket ve yol üzerinde 1 saatlik öğle yemeği molası (Fiyata Dahildir) - Saat 20:30 civarı otelinize dönüş.


Ücrete Dahil Olanlar

Transfer, Sigorta, Öğle Yemeği, İlk Gün Akşam Yemeği, Rehberlik Servisi


Ücrete Dahil Olmayanlar

İçecekler, Giriş Ücretleri


Yanınızda Getirin

Şort ve Bikini, Havlu, Kamera, Para, Şapka, Güneş Kremi


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası