Bodrum Travel

Hakkımızda | Bodrum Travel

Biz kimiz?

TÜRSAB 8192 üye nolu A Grubu Seyahat Acentası olan şirketimiz BODRUM TRAVEL - EV OTELİ TURİZM ünvanı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Seyahat Acentaları Birliği üyesidir. Rezervasyonlarınızı güvenle yapabilirsiniz.

Turizm sektörüne yıllarını vermiş dinamik kadrosu ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesi ile bir sonraki tatil planınızın en güvenilir adresidir.

22 yıldır profesyonel turizm faaliyetlerini başarıyla devam ettiren ekibimiz son 11 senedir ev otelciliği sektöründe ve yat kiralamada lider konuma ulaşmıştır. 


Kalite Garantimiz


Beklentilerinizin üzerinde bir kalitede hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Daima daha iyi hizmet için sektörü araştırıp, yenilikleri takip ederek, başarılı kadromuzu gelişen sektörün yenilikleri için eğitim ve seminerlerle daha güncel ve bilgili tutmaya özen gösteriyoruz.


Bodrum Travel

Bodrum Travel

Vizyonumuz


Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu ile kalıcı, güvenilir bir marka olarak turizm hizmet ve başarılarımızı tüm müşterilerimizle paylaşmakMisyonumuz

Bireysel ve kurumsal olarak gelişime ve daha iyi hizmet için eğitime önem vererek sektörde lider olmak, hem hizmet almak hem de çalışmak için tercih edilen kurumsal bir şirket olarak çalışmalarımıza devam etmek, sektördeki başarılı pozisyonumuzu daha çok müşteri memnuniyeti ile devam ettirmek.

Bodrum Travel


Bodrum Travel