Bodrum Travel

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Bodrum Travel internet sitesi bodrumtravel.com.tr (Gizlilik politikasında “Bodrum Travel” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Bodrum Travel'da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

 
Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı-soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.
 
Bodrum Travel kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.
 
Bodrum Travel , kişisel bilgilerin ve Bodrum Travel kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Bodrum Travel bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Bodrum Travel tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bodrum Travel ’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 
Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Bodrum Travel haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir.
 
Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Bodrum Travel tarafından da güncellenebilecektir. Bodrum Travel , kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Bodrum Travel tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.
 
Idari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir. Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Bodrum Travel , internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
 
Bodrum Travel internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Bodrum Travel gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.


Bodrum Travel