BODRUM - GÖKOVA KÖRFEZİ - BODRUM - KLİMALI YATLAR

Yetişkin:
565 €
Çocuk:
565 €
Bebek:
0 €
Süre:
7 Gece-8 Gün
Yaş Limiti:
.

BODRUM - GÖKOVA KÖRFEZİ - BODRUM - KLİMALI YATLARBODRUM ÇIKIŞLI TURLAR


.
Geçerli Tarihler
21-05-2019 - 12-10-2019
Alınış
15:30
Bırakılış
10:30

BODRUM - GÖKOVA KÖRFEZİ - BODRUM - KLİMALI YATLAR

BODRUM - GÖKOVA KÖRFEZİ - BODRUM - KLİMALI YATLAR


Tur Açıklaması

1. Gün: Bodrum Teknelerinize saat 15.30’dan itibaren yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Bodrum Limanı'nda yapılır. 2. Gün: Orak Adası- Yeni Adalar Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Daha sonra Orak Adası'na hareket edilir. 3.Gün: Tuzla-Langöz-Ballı Su Sabah kahvaltı ile beraber turkuaz suların tadını çıkaracağınız Tuzla Koy’una hareket edilir. Öğle yemeği için durağımız, cennetten bir parçayı andıran, çam ağaçlarıyla çevrili Löngöz olacaktır. Geceleme ve akşam yemeği için son durağımız Ballı Su koyu’dur.

4. Gün: Kleopatra Adası- Okluk Sedir (Cedrae) Adası'na hareket ederek güne başlanır. Eşine başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız küçücük kumsalı ve olağanüstü berrak bir suyu olan bu ada, adeta bir açık hava müzesini andırır. Akşam yemeği ve geceleme için Okluk Koyu’na geçilir. 5. Gün: İngiliz Limanı- Ayında Koyu Sabah kahvaltıdan sonra İngiliz Limanı’na varılır. Arzu eden misafirlerimiz buradan hareketle opsiyonel Dalyan-Kaunos turumuza katılabilirler. 6. Gün: Çökertme- Kisebükü Güne küçük bir balıkçı köyü olan Çökertme’ye geçilerek başlanır. Arzu eden misafirlerimiz kıyıda güzel bir yürüyüş yapabilirler.

7. Gün: Pabuçburnu-Bodrum Sabah kahvaltıdan sonra Pabuçburnu’na geçilir. Arzu eden misafirlerimiz bu noktadan hareketle opsiyonel köy turumuza katılabilirler. 8. Gün:Bodrum Teknede yapılan kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.


Ücrete Dahil Olanlar

Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği,Yemek esnasında 0.5 lt su ücretsiz olarak verilir,Liman masrafları ve çıkış işlemleri.


Ücrete Dahil Olmayanlar

Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu; bedeli karşılığında Yat Barından satın alınır,Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonlu kara turları


Yanınızda Getirin

.


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası