Bodrum 8 Kabin Yüksek Standart Gulet Yaselam

Yetişkin:
0 €
Çocuk:
0 €
Bebek:
0 €
Süre:
Değişken
Yaş Limiti:
Yaş Limiti Yoktur.

Bodrum 8 Kabin Yüksek Standart Gulet YaselamBODRUM TEKNE TURLARI


Ücretsiz Transfer
Geçerli Tarihler
01-06-2019 - 30-09-2019
Alınış
Değişken
Bırakılış
Değişken

Bodrum 8 Kabin Yüksek Standart Gulet Yaselam

Bodrum 8 Kabin Yüksek Standart Gulet Yaselam. 16 Kişiliktir.


Tur Açıklaması

Geleneksel gulet tasarımına sahip son derece geniş bir yat. Her kabininde duş ve tuvaletli özel banyosu olan 8 ferah kabin. Ön 6 kabindeki tuvaletler ev tuvaleti, arka iki kabindeki tuvaletler elektrik pompalı tuvaletler (kullanımları çok kolay). Ön 6 kabindeki banyolarda duş kabinleri. Klimalı. 4 kabin iki ayrı tek kişilik yataklı, 4 kabin çift kişilik yataklı. Küçük bir mutfak olarak da kullanılabilen bar ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin olduğu geniş salon. Tam teşekküllü ayrı bir mutfak. Minderli oturma bölgesi ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin bulunduğu arka güverte. Güneşlenme minderleri ile kaplı, geniş ön güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

Takma motorlu Servis Botu, 60 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayakları, 1 adet botla çekilen şişme Su Oyuncağı (Jobe Breeze), 1 Paddle Board, 1 Rüzgar Sörfü, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet Erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

Ücrete Dahil Olanlar

Yatın kira bedeli, Wind surf, servis botu, kano kullanımı


Ücrete Dahil Olmayanlar

Yolcu ve mürettebat kumanyası (gıda, meşrubat, içki, temizlik malzemeleri). Tam pansiyon konaklama için özel fiyat isteyiniz. Yatta sürat botu ve su kayağı olması halinde sürat botu kullanımı sırasında tüketilen benzin.


Yanınızda Getirin

Havlu, Şapka, Güneş Kremi, Şort, Bikini


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası