Bodrum 8 Kabin Yüksek Standart Gulet Fatoş

Yetişkin:
0 €
Çocuk:
0 €
Bebek:
0 €
Süre:
Değişken
Yaş Limiti:
Yaş Limiti Yoktur.

Bodrum 8 Kabin Yüksek Standart Gulet FatoşBODRUM TEKNE TURLARI


Ücretsiz Transfer
Geçerli Tarihler
01-06-2019 - 30-09-2019
Alınış
Değişken
Bırakılış
Değişken

Bodrum 8 Kabin Yüksek Standart Gulet Fatoş

Bodrum 8 Kabin Yüksek Standart Gulet Fatoş


Tur Açıklaması

Geniş ve rahat gulet. Her birinde özel duş ve tuvaleti olan 8 ferah kabin (her banyoda duş kabini mevcuttur). Tuvaletler ev tuvaletidir. Tamamıyla klimalı. Her kabinde çift kişilik yatak. Bar ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin bulunduğu geniş salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Güneşlenme miderleri ile kaplı geniş güneşlenme güvertesi. Yemek yemek için masa ve sandelyelerin ve minderli oturma alanının bulunduğu geniş arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI 15 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 1 Paddle Board, 2 kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, 5.1 Ev Tiyatro Sistemi, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey.

DİĞER Her kabinde bağımsız kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Bulaşık Makinası, 2 x Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, GPS, Sonar, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.


Ücrete Dahil Olanlar

Yatın kira bedeli, Wind surf, servis botu, kano kullanımı


Ücrete Dahil Olmayanlar

Yolcu ve mürettebat kumanyası (gıda, meşrubat, içki, temizlik malzemeleri). Tam pansiyon konaklama için özel fiyat isteyiniz. Yatta sürat botu ve su kayağı olması halinde sürat botu kullanımı sırasında tüketilen benzin.


Yanınızda Getirin

Havlu, Şapka, Güneş Kremi, Şort, Bikini


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası