Bodrum 6 Kabin Standart Gulet Karyalı

Yetişkin:
0 €
Çocuk:
0 €
Bebek:
0 €
Süre:
Değişken
Yaş Limiti:
Yaş Limiti Yoktur.

Bodrum 6 Kabin Standart Gulet KaryalıBODRUM TEKNE TURLARI


Ücretsiz Transfer
Geçerli Tarihler
01-06-2019 - 30-09-2019
Alınış
Değişken
Bırakılış
Değişken

Bodrum 6 Kabin Standart Gulet Karyalı

Bodrum 6 Kabin Standart Gulet Karyalı


Tur Açıklaması

Her birinde özel duş ve tuvalet bulunan 6 rahat kabin. Maksimum misafir kapasitesi 12. Tuvaletler kullanmıları son derece kolay olay elektrikli tuvaletlerdir. Tamamı ile klimalı. 4 kabinde iki kişilik yatak, 2 kabinde iki kişilik yatak ve ranza. Bar ve yemek masa ve sandalyeleri bulunan geniş salon. Güneşlenme ve dinlenme için minderli ön güverte. Minderlelre kaplı geniş dinlenme alanı ve yemek masa ve sandalyeleri bulunan arka güverte. Ayrı, tam donanımlı mutfak. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI 5 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Apple Tv, CD çalarlı ve portatif müzik çalar bağlantılı Müzik Sistemi, Televizyon, DVD Oynatıcı, Tavla, Oyun Kağıtları.

DİĞER Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Jeneratör, Buz Kutuları, İçki Buzu Yapıcı, Derin Dondurucu, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.


Ücrete Dahil Olanlar

Frais de location de yacht, planche à voile, bateau de service, canoë


Ücrete Dahil Olmayanlar

Yolcu ve mürettebat kumanyası (gıda, meşrubat, içki, temizlik malzemeleri). Tam pansiyon konaklama için özel fiyat isteyiniz. Yatta sürat botu ve su kayağı olması halinde sürat botu kullanımı sırasında tüketilen benzin.


Yanınızda Getirin

Havlu, Şapka, Güneş Kremi, Şort, Bikini


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası