Bodrum'da 6 Kabinli Yüksek Standartlarda Konforlu Gulet Ariva 1

Yetişkin:
0 €
Çocuk:
0 €
Bebek:
0 €
Süre:
Değişken
Yaş Limiti:
Yaş Limiti Yoktur.

Bodrum'da 6 Kabinli Yüksek Standartlarda Konforlu Gulet Ariva 1BODRUM TEKNE TURLARI


.
Geçerli Tarihler
01-06-2019 - 30-09-2019
Alınış
Değişken
Bırakılış
Değişken

Bodrum'da 6 Kabinli Yüksek Standartlarda Konforlu Gulet Ariva 1

Bodrum'da 6 Kabinli Yüksek Standartlı Gulet Tekne


Tur Açıklaması

Boy: 23,00 m Kabin: 6 / Duş - WC: 6 Maksimum Misafir Kapasitesi: 12 Salon: 1 Personel: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/gemici, 1 gemici) Tamamı ile klimalı. Maksimum 12 misafir kapasiteli. Kendi özel duş ve tuvaleti olan 6 ferah kabin (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler, kullanımları son derece kolay olan elektrikli tuvaletlerdir. Ön 2 kabin iki ayrı tek kişilik yataklıdır. Diğer 4 kabin çift kişilik yataklıdır. Barı ve yemek yemek için masa ve sandalyeleri ile geniş salon. Tam donanımlı ayrı mutfak.

Son derece geniş, güneşlenme minderleri ile kaplı ön güverte. Minderli dinlenme alanı ve yemek için masa ve sandalyeleri ile geniş arka güverte. Ayrı personel kabinleri. EĞLENCE DONANIMI: 9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD oyanatıcılı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk Sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları.

DİĞER: Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Jeneratör, Derin Dondurucu, İçki Buzu Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Rulo Sarma Ön Yelken Sistemi. TEKNİK VERİ Boy : 23,00 m En : 6,30 m Arma : Ketch Motor : 306 HP MAN Su Kapasitesi : 7 ton Yakıt Kapasitesi : 2 ton Elektrik : 220 V + 24 V + 12 V Irgat : Hydraulic Haberleşme : Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon


Ücrete Dahil Olanlar

.


Ücrete Dahil Olmayanlar

.


Yanınızda Getirin

Havlu, Şapka, Güneş Kremi, Şort, Bikini


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası