BODRUM - GÜNEY ONİKİ ADALAR - BODRUM - KLİMALI YATLAR.

Yetişkin:
840 €
Çocuk:
840 €
Bebek:
0 €
Süre:
7 Gece-8 Gün
Yaş Limiti:
Yaş Limiti Yoktur.

BODRUM - GÜNEY ONİKİ ADALAR - BODRUM - KLİMALI YATLAR.BODRUM TEKNE TURLARI


.
Geçerli Tarihler
01-06-2019 - 30-09-2019
Alınış
15:30
Bırakılış
10:30

BODRUM - GÜNEY ONİKİ ADALAR - BODRUM - KLİMALI YATLAR.

7 Gece 8 Gün Güney Oniki Adalar Turu


Tur Açıklaması

1. Gün Teknelerinize saat 15.30’dan itibaren yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Bodrum Limanı'nda yapılır. 2. Gün: Kos(İstanköy) Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında bilgiler verilir. Gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra Kos Adası'na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme limanda yapılır. 3. Gün: Giali- Nisyros (İncirli) Günün erken saatlerinde Nisyros adasına hareket edilir. Yolda Giali adasında kısa bir yüzme molası verilir. Geceleme ve akşam yemeği Nisyros Limanı’nda yapılır.

4. Gün: Symi (Sömbeki) Symi Adası’na yakın bir koyda verilen öğle yemeği ve yüzme molasının ardından, akşama doğru Symi Limanı’na girilir. 5.Gün: Rodos Sabah erken saatlerde 12 Adalar Grubu’nun en büyük yüzölçümüne sahip adası olan Rodos'a hareket edilir. 6.Gün: Datça-Palamutbükü-Knidos Güne Datça’ya doğru hareket ile başlanır. Türkiye’ye giriş Datça gümrüğünden yapılır. Tekneniz mazot ve kumanya ikmali yaparken Datça Limanı’nda bir yürüyüş yapabilirsiniz.

7.Gün: Karaada- Poyraz Limanı- Bodrum Erken saatlerde Karaada’ya doğru hareket edilir. Kahvaltı ve yüzme molası Poyraz Limanı’nda verilir. Burası adanın Güney tarafına bakan, turkuaz rengi sulara sahip çok güzel bir koydur. Akşam yemeği ve geceleme için Bodrum Limanı’na dönüş yapılır. 8.Gün: Bodrum Kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.


Ücrete Dahil Olanlar

Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği, Yemek esnasında 0.5 lt su ücretsiz olarak verilir, Liman masrafları ve çıkış işlemleri.


Ücrete Dahil Olmayanlar

Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu; bedeli karşılığında Yat Barından satın alınır.,Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonlu kara turları,Yunan Adaları turlarındaki kişisel yurt dışı çıkış harçları ve Tü


Yanınızda Getirin

.


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası