Bodrum 7 Kabin Yüksek Standart Gulet Grandi

Yetişkin:
0 €
Çocuk:
0 €
Bebek:
0 €
Süre:
Değişken
Yaş Limiti:
Yaş Limiti Yoktur.

Bodrum 7 Kabin Yüksek Standart Gulet GrandiBODRUM TEKNE TURLARI


Ücretsiz Transfer
Geçerli Tarihler
01-06-2019 - 30-09-2019
Alınış
Değişken
Bırakılış
Değişken

Bodrum 7 Kabin Yüksek Standart Gulet Grandi

Bodrum 7 Kabin Yüksek Standart Gulet Grandi


Tur Açıklaması

Her birinde özel duş ve tuvalet bulunan 7 ferah ve rahat kabin. Maksimum 12 misafir kapasitesi vardır. Tamamı ile klimalı. Tuvaletler ev tuvaletidir. 1 kabin çift kişilik yataklıdır. 6 kabin hem çift kişilik yataklı hem de ranzalıdır. Yemek yemek için masa ve sandalyeleri olan geniş ve rahat salon. Tam donanımlı mutfak. Minderli oturma yeri ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin bulunduğu çok geniş arka güverte. Güneşlenme minderleri ile kaplı ön güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI 9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, talep üzerine Pico Laser Yelken Teknesi (ekstra), 1 Stand up Paddleboard, Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Televizyon, iPod/usb/aux bağlantılı Müzik Sistemi, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey, Jenga.

DİĞER Salonda ve kabinlerde bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Buz Kutuları, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Jeneratörler, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.


Ücrete Dahil Olanlar

Yatın kira bedeli, Wind surf, servis botu, kano kullanımı


Ücrete Dahil Olmayanlar

Yolcu ve mürettebat kumanyası (gıda, meşrubat, içki, temizlik malzemeleri). Tam pansiyon konaklama için özel fiyat isteyiniz. Yatta sürat botu ve su kayağı olması halinde sürat botu kullanımı sırasında tüketilen benzin.


Yanınızda Getirin

Havlu, Şapka, Güneş Kremi, Şort, Bikini


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası