Bodrum 6 Kabinli Lüks Yat Tılsım 1

Yetişkin:
0 €
Çocuk:
0 €
Bebek:
0 €
Süre:
Değişken
Yaş Limiti:
Yaş Limiti Yoktur.

Bodrum 6 Kabinli Lüks Yat Tılsım 1BODRUM TEKNE TURLARI


Ücretsiz Transfer
Geçerli Tarihler
01-06-2019 - 30-09-2019
Alınış
Değişken
Bırakılış
Değişken

Bodrum 6 Kabinli Lüks Yat Tılsım 1

Bodrum 6 Kabinli Lüks Yat Tılsım 1


Tur Açıklaması

Boy: 25.00 m Kabin: 6 / Duş - WC: 6 Maksimum Misafir Kapasitesi: 12 Salon: 1 Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci) Maksimum 12 misafir kapasiteli. Her birinin kendi duş ve tuvaleti bulunan geniş 6 kabin (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler ev tuvaletidir. Tamamı ile klimalı. 4 kabinde hem tek kişilik yatak hem de çift kişilik yatak mevcuttur. 2 kabinde çift kişilik yatak vardır. Son derece geniş ve rahat, barı ve masa-sandalyeleri bulunan salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Arka güvertede minderli dinlenme alanı ve yemek yemek için masa ve sandalyeler. Ön tarafta minderli geniş güneşlenme güvertesi. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI : Dıştan takma motorlu Servis Botu, 1 Paddle Board, 1 Kano, Maskeler, Paletler, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet bağlantısı (Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

DİĞER Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Onan marka Jeneratör, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi. TEKNİK VERİ Boy : 25,00 m En : 6,50 m Arma : Ketch Motor : 2 x 200 HP Mercedes Su Kapasitesi : 7 ton Yakıt Kapasitesi : 4 ton Elektrik : 220 V + 24 V +12 V Irgat : Hydraulic


Ücrete Dahil Olanlar

Yatın kira bedeli, Wind surf, servis botu, kano kullanımı


Ücrete Dahil Olmayanlar

Yolcu ve mürettebat kumanyası (gıda, meşrubat, içki, temizlik malzemeleri). Tam pansiyon konaklama için özel fiyat isteyiniz. Yatta sürat botu ve su kayağı olması halinde sürat botu kullanımı sırasında tüketilen benzin.


Yanınızda Getirin

Havlu, Şapka, Güneş Kremi, Şort, Bikini


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası