Bodrum 6 Kabin Standart Gulet Heaven

Yetişkin:
0 €
Çocuk:
0 €
Bebek:
0 €
Süre:
Değişken
Yaş Limiti:
Yaş Limiti Yoktur.

Bodrum 6 Kabin Standart Gulet HeavenBODRUM TEKNE TURLARI


Ücretsiz Transfer
Geçerli Tarihler
01-06-2019 - 30-09-2019
Alınış
Değişken
Bırakılış
Değişken

Bodrum 6 Kabin Standart Gulet Heaven

Bodrum 6 Kabin Standart Gulet Heaven


Tur Açıklaması

Maksimum 12 misafir kapasiteli. Her birinde çift kişilik yatak, özel duş ve tuvaleti olan 6 rahat kabin. Ön 4 kabindeki banyolarda ev tuvaleti, arka iki kabindeki banyolarda deniz tipi pompalı tuvalet mevcuttur. Yemek yemek için masa ve sandalyeleri olan ferah salon. Ayrı, tam donanımlı mutfak. Son derece geniş, güneşlenme minderleri ile kaplı ön güverte. Yemek masa ve sandelyelerinin de bulunduğu minderli arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI 9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 1 Rüzgar Sörfü, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Televizyon, CD çalarlı Müzik Seti, Tavla, Oyun Kağıtları.

DİĞER Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Buz Kutuları, Derin Dondurucu, Derinlik Ölçer, Navigasyon Ekipmanları, Mobil Telefon, Sıcak Su Sistemi, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.


Ücrete Dahil Olanlar

Yatın kira bedeli, Wind surf, servis botu, kano kullanımı


Ücrete Dahil Olmayanlar

Yolcu ve mürettebat kumanyası (gıda, meşrubat, içki, temizlik malzemeleri). Tam pansiyon konaklama için özel fiyat isteyiniz. Yatta sürat botu ve su kayağı olması halinde sürat botu kullanımı sırasında tüketilen benzin.


Yanınızda Getirin

Havlu, Şapka, Güneş Kremi, Şort, Bikini


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası