Bodrum 6 Kabin Lüks Gulet Cevri Hasan 4.

Yetişkin:
0 €
Çocuk:
0 €
Bebek:
0 €
Süre:
Değişken
Yaş Limiti:
Yaş Limiti Yoktur.

Bodrum 6 Kabin Lüks Gulet Cevri Hasan 4. BODRUM TEKNE TURLARI


Ücretsiz Transfer
Geçerli Tarihler
01-06-2019 - 30-09-2019
Alınış
Değişken
Bırakılış
Değişken

Bodrum 6 Kabin Lüks Gulet Cevri Hasan 4.

Bodrum 6 Kabin Lüks Gulet Cevri Hasan 4


Tur Açıklaması

Tamamı ile klimalı. Her birinde özel duş ve tuvaleti bulunan son derece geniş rahat 6 kabini ile 12 misafire kadar yolcu kapasiteli (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler ev tuvaletidir. Ön 2 kabin çift kişilik yataklıdır. 4 kabin iki ayrı tek kişilik yataklıdır. Barı ve yemek masa-sandelyeleri bulunan çok geniş ve rahat salon, Tam donanımlı mutfak. Çok geniş, minderli dinlenme alanı ve masa-sandalyeleri bulunan arka güverte. Ön güvertede minderlerle kaplı geniş güneşlenme alanı. Ayrı personel kabinleri. Boy: 25,00 m Kabin: 6 / Duş - WC: 6 Maksimum Misafir Kapasitesi: 12 Salon: 1 Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

EĞLENCE DONANIMI 70 HP dıştan takma motorlu Sürat Teknesi, Su kayakları, 1 Wakeboard, 9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 1 Paddle Board, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Ringo, Televizyon, DVD Oynatıcı, CD oynatıcılı Müzik Seti, Play Station 3, Wi-Fi İnternet bağlantısı (sadece Türk Sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

DİĞER Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Buz Kutuları, Bulaşık Makinesi, Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, GPS, Sonar, Radar, VHF, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.


Ücrete Dahil Olanlar

Yatın kira bedeli, Wind surf, servis botu, kano kullanımı


Ücrete Dahil Olmayanlar

Yolcu ve mürettebat kumanyası (gıda, meşrubat, içki, temizlik malzemeleri). Tam pansiyon konaklama için özel fiyat isteyiniz. Yatta sürat botu ve su kayağı olması halinde sürat botu kullanımı sırasında tüketilen benzin.


Yanınızda Getirin

Havlu, Şapka, Güneş Kremi, Şort, Bikini


Bodrum Travel | Türsab  No: A-8192 nolu Bodrum Turları ve Yat Kiralama Seyahat Acentası